Vitajte u mňa! Nech sa páči, popozerajte sa – nájdete tu predovšetkým návody na háčkovanie. Háčkovať som sa naučila ako malé dievča podľa časopisu a odvtedy si myslím, že háčkovať sa naučí každý, kto naozaj chce. J Po rokoch som sa k tejto záľube vrátila po narodení našich dievčat. Po množstve otázok známych i internetových neznámych žienok typu „ako si to robila, nemáš návod, ja by som tiež chcela vedieť háčkovať“ som sa rozhodla, že vytvorím návody. Niektoré sú voľne dostupné na mojom bloguwww.tvorivka.blogspot.com a niektoré ponúkam na predaj.    

Inšpiráciou sú mi predovšetkým moje dcérky. To, čo ponúkam, najskôr otestujú ony – či sa im to páči, dobre sedí. Až potom uháčkujem vecičky aj v iných veľkostiach, fotím, rátam, píšem, upravujem...veľmi ma to baví. Hotový návod má elektronickú podobu ako dokument PDF, ktorý si po stiahnutí môžete vytlačiť. Pri každom návode nájdete podrobnejší popis toho, čo obsahuje. Mám rada jednoduchosť a zároveň zaujímavé detaily i rôzne finty. Veľmi dôležitý je pre mňa výber priadzí. Používam najmä prírodné priadze, ktoré nepichajú a sú vhodné pre citlivú pokožku. Ja takú mám, teda ich sama testujem. Pri umelých (akrylových) priadzach dbám na to, aby boli príjemné a mäkké. 

Či už patríte do klubu šikovných háčkarok alebo by ste sa chceli naučiť háčkovať, vitajte! Čokoľvek sa chcete opýtať, napíšte mi, veľmi rada odpoviem. J Zo skúsenosti viem, že háčkarky sú milé žienky. ♥ Ďakujem za návštevu a teším sa na ďalšiu!

Ivana Jacková - tvorIvka

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára